Internacionalni susreti stari most u Perastu

Perast 18. lipnja 2013. (Radio Dux) - Kao rezultat dugogodišnje suradnje NVO "Stari most" iz Bijelog Polja i Muzeja grada Perasta, u Muzeju grada Perasta 18.lipnja utorak u 19 sati bi?e otvorena izložba slika VIII Internacionalni likovni susreti Stari most, Bijelo Polje, 2012. god.
Izložbu ?e otvoriti povjesni?arka umjetnosti Aleksandra Simeunovi?.

Tradicionalna manifestacija Intenacionalni susreti umjetnosti " Stari most", je okupila 51 autora iz dvanaest država.

Manifestacija Susreti umjetnosti "Stari most" sa dosadašnjih preko 300 u?esnika je dobila svojevrsni epitet brenda Bijelog Polja i Crne Gore.

Pored afirmisanih umjetnika iz Crne Gore na Susretima su u?estvovali umjetnici iz Azerbejdžana, Turske, Bugarske, Makedonije, Srbije, BIH, Danske, Poljske, Francuske, Rusije, Kosova.

Susret je trajao 10 dana, za koje vrijeme su umjetnici imali priliku da se upoznaju sa prirodnim ljepotama i kulturno-povjesnim spomenicima sjevernog dijela Crne Gore.

U muzi?kom dijelu programa u?estvova?e u?enici Muzi?ke škole "Vida Matjan" iz Kotora.

mobilni telefon: +382 67 232 609

Vi ste ovde: Home Internacionalni susreti stari most u Perastu