Veče sa prijateljima

Zavšetak uspješne poslovne godine našeg muzeja obilježen je izložbom “Retrospektiva doga?aja“ koja se održala 29. decembra u salonu Muzeja grada Perasta. Direktor OJU "Muzeji" Kotor je pozdravio prijatelje muzeja i podsjetio na raznovrsna dešavanja koja su se u protekloj godini organizovala u našoj ustanovi:

Saradnja Muzeja grada Perasta i Porto Montenegra

Kompanija Porto Montenegro iz Tivta je Muzeju grada Perasta poklonila ?etiri HP ra?unara. Saradnja je zapo?ela izložbom "Brodovi koji ponovo plove", koja je premijerno bila izložena u aprilu, 2012.god. u Zbirci pomorskog naslje?a Porto Montenegro u Tivtu, a u avgustu 2013. godine u Muzeju grada Perasta.

Više informacija

Internacionalni susreti stari most u Perastu

Perast 18. lipnja 2013. (Radio Dux) - Kao rezultat dugogodišnje suradnje NVO "Stari most" iz Bijelog Polja i Muzeja grada Perasta, u Muzeju grada Perasta 18.lipnja utorak u 19 sati bi?e otvorena izložba slika VIII Internacionalni likovni susreti Stari most, Bijelo Polje, 2012. god.
Izložbu ?e otvoriti povjesni?arka umjetnosti Aleksandra Simeunovi?.

mobilni telefon: +382 67 232 609

Vi ste ovde: Home Novosti